środa, 21 października 2015

PODSUMOWANIE 11 KOLEJKI II LIGI FRANCUSKIEJ!!!

25 goli padło w jedenastej kolejce francuskiej drugiej ligi, która tradycyjnie rozciągnięta między piątkiem a poniedziałkiem. Dwa tygodnie przerwy nie wniosły niczego do skuteczności, bo średnia 2,5 bramki na mecz to zaledwie 0,1 więcej niż w poprzedniej kolejce.
Sensacyjną porażkę zanotował lider tabeli drużyna Dijon. Na własnym boisku przeciwko Evian TG, wychodzili z pozycji faworyta meczu i tak zaczęli. Prowadzenie objęli w 18 minucie po bramce z rzutu karnego. Jedenastkę na gola zamienił Sammaritano. Goście wyrównali 14 minut później, a dokładniej Keita również po rzucie karnym. Do przerwy więcej bramek nie padło. Pięć minut po wznowieniu gry na prowadzenie wyszli goście. Bramkę w 50 minucie strzelił Barbosa. Goście postawili kropkę nad i w 76 minucie. Bramkę na 3:1 zdobył Hoggas.
Kolejny remis ekipy z Paryża. To już dziewiąte nierozstrzygnięte spotkanie drużyny FC PARIS w tym sezonie. Tym razem do stolicy przyjechała drużyna AC Ajaccio. Przez 90 minut, żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć skutecznej drogi do bramki. Również bezbramek było w Sochaux. Gospodarze grali w końcu przeciwko drugiej najczęściej remisującej drużynie z Tours. To był szósty w tym sezonie remis gości. Dla równowagi w meczu Metz z Clermont również padł remis, ale bramkowy. W tamtym meczu padły, aż cztery gole. Dwie bramki strzeliła drużyna gości przed przerwą, a dwie gospodarze...po przerwie.
Następna kolejka już od najbliższego piątku do poniedziałku. Ciekawie zapowiada się miecz Fc Paris - Niort. Dlaczego o tym piszę? To dwie drużyny, które są w pierwszej trójce najczęściej remisujących w tym sezonie. Poza tym obie ekipy mało strzelają i mało tracą goli Czyżby znowu 0:0???

Komplet wyników 11 kolejki:
Bourg - Nimes 4:2; Creteil - Brest 0:2; Metz - Clermont 2:2; Niort - Auxerre 2:3; Fc Paris - AC Ajaccio 0:0; Red Star - Nancy 0:1; Sochaux - Tours 0:0; Valenciennes - Le Havre 0:1; Dijon - Evian 1:3; Lens - Laval 1:1