poniedziałek, 12 października 2015

NHL: TYLKO JEDEN MECZ!!!

Po gorączce poprzedniej nocy, kiedy to rozegrano 13 spotkań, nastąpiła chwila "oddechu" i czas dla drużyn na przemieszczenie się. Dlatego dzisiaj w nocy rozegrano tylko jedno spotkanie. Ottawa Senators gościła u siebie Montreal Canadiens, czyli kanadyjski pojedynek, w którym gorą byli hokeiści "habs". Goście już w pierwszej tercji pokazali, kto rządzi i po dwóch golach Plekanec'a w 9:41 i 18:34 na przerwę schodzili z tarczą. Druga część należała jednak do gospodarzy. Mimo iż pięciokrotnie grali o jednego mniej zdołali zdobyć gola kontaktowego w 9 minucie i 9 sekundzie za sprawą Pageau. Trzecia tercja to już dominacja hokeistów z Montrealu udokumentowana w 5 minucie 41 sekundzie golem Mitchella. Goście wygrywają mecz 3:1 i trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem.
Dzisiaj rozegrane zostaną jeszcze trzy mecze: o 19:00 Boston - Tampa Bay oraz NY Islanders  - Winnipeg Jets, a o 21:00 Buffalo - Columbus. W nocy dwa kolejne: 1:00 Philadelphia - Florida, a o 4:00 Anaheim - Vancouver. Jutro szerzej o wspomnianych meczach. Zapraszam!