czwartek, 15 października 2015

NHL: LAWINA "MIŚKOM" NIE STRASZNA

Czarna seria hokeistów w "niebieskich kurtkach" trwa. W rozegranym ostatniej nocy meczu przeciwko Ottawie po raz czwarty schodzili z lodowiska pokonani. Co prawda prowadzili po pierwszej tercji 2:1, ale jak się później okazało, były miłe złego początki. W drugiej i trzeciej tercji górą  byli już "senatorowie" wygrywając odpowiednio 3:1 i 3:0, a cały mecz 7:3. Chimerycznie za to gra mistrz. Po porażce, remisie i zwycięstwie, znowu przyszedł czas na porażkę. Tym razem nie sprostali drużynie Philadelphi Flyers, która wygrywając 3:0 zalicza drugie w tym sezonie zwycięstwo.
Po trzech porażkach z rzędu, zwycięstwo odnotowuje w końcu drużyna Boston Bruins. Zwycięstwo 6:2 nad Colorado, dało powiew nadziei na lepsze wyniki w następnych meczach i szanse na zatarcie złego wrażenia z początku sezonu. Czas pokaże.
W ostatnim zeszłej nocy meczu "kojoty" "rozszarpały" "kaczory" 4:0 i było to dla Arizony trzecie zwycięstwo z rzędu w trzecim meczu tego sezonu.
Kolejne osiem meczów zaplanowano na zbliżającą noc. Pierwsze już za niespełna dwie godziny, a jutro zapraszam na podsumowanie.

Dzisiejsze wyniki w pigułce:
Columbus - Ottawa 3:7; Philadelphia - Chicago 3:0; Colorado - Boston 2:6; Anaheim - Arizona 0:4