sobota, 10 października 2015

NHL: "KRÓLOWIE" W ROLI PODDANYCH!!!

Dzisiejszej nocy rozegranych zostało kolejnych 5 meczów. W Nowym Jorku broniąca tytułu mistrzowskiego drużyna Chicago próbowała zmazać plamę po porażce na inaugurację sezonu. Zaczęli dobrze. Prowadzenie objęli w 13 minucie 28 sekundzie pierwszej tercji po golu Anisimova. W drugiej tercji Islandersi wyrównali po golu Tavaresa w 5 minucie 22 sekundzie. Chicago wyszło na prowadzenie ponownie dziesięć minut później za sprawą Kanea. Na początku trzeciej tercji Zidlicky strzelił gola wyrównującego i do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. Tę wygrali mistrzowie po drugim w tym meczu golu Kanea w 1 minucie i 49 sekundzie.
Drugą porażkę w tym sezonie zanotowali hokeiści LA Kings i Toronto. Królowie na własnym lodowisku ulegli 1:4 drużynie Arizona Coyotes, a Kanadyjczycy w Detroit 0:4. Z kolei drugie zwycięstwo wywalczyły ekipy Rangersów z Nowego Jorku oraz Winnipeg Jets.
Dzisiaj o 21.00 Buffalo zagra z Tampa Bay, a jutro kolejne 13 meczów.
Na ten moment zostało rozegranych 16 spotkań w których padło 81 goli. To daje średnią 5.06 gola na mecz. Wciąż lepsi są goście wygrywając 68.8% meczów.

Na koniec tradycyjnie komplet wyników:
Columbus - NY Rangers 2:4; NJ Devils - Winnipeg 1:3; Detroit - Toronto 4:0; NY Islanders - Chicago 2:3 (dogr); LA Kings - Arizona 1:4