czwartek, 12 października 2017

NHL: DZIEŃ #8

Dzisiejszej nocy w pięciu meczach NHL padły 34 gole, co daje imponującą średnią 6,8 gola na mecz.
Wśród dzisiejszych spotkań był również jeden remis w meczu LA Kings - Calgary. Gospodarze gonili wynik od pierwszej tercji, która zakończyła się wynikiem 2:0 dla gości. w drugiej tercji LA strzeliło kontaktowego gola i była to jedyna bramka w tej części gry. Trzecia tercja to mocne uderzenie gospodarzy, którzy już po pierwszych dwóch minutach objęli prowadzenie. Goście nie pozostali dłużni i wyrównali na 9 minut przed końcem meczu. Calgary potrzebowało minuty w dogrywce, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Obrońcy tytułu chyba złapali już swój rytm, gdyż wygrali dzisiaj na wyjeździe z Washington Capitals 3:2 i było to ich drugie zwycięstwo z rzędu. Po dwóch porażkach z rzędu w tym jednej druzgocącej 1:10 z Chicago to jest to jakiś pozytywny powiew....