niedziela, 15 października 2017

NHL: DZIEŃ #11

80 goli padło ostatniej nocy w 14 rozegranych spotkaniach, czyli średnio padało 5,71 gola na mecz. Wśród dzisiejszych meczów były 3 remisy przez co ilość nierozstrzygniętych w regulaminowym czasie gry spotkań wynosi na ten moment 21,05%.
Najwięcej goli padło w Philadelphii, gdzie "lotnicy" rozbili Washington 8:2. Osiem goli obejrzeli kibice w Minnesocie w meczu przeciwko Columbus. Tam po 60 minutach gry było 4:4, a już po 47 sekundach dogrywki goście zakończyli spotkanie. Drugi remis padł w Chicago w meczu z Nashville. W regulaminowym czasie gry był wynik 1:1, a gospodarze potrzebowali 3 minut dogrywki, żeby szalę zwycięstwa przeciągnąć na swoją stronę. Trzeci remis miał miejsce w Kanadzie. Montreal przegrał u siebie z Toronto 3:4 po golu w dogrywce. W pozostałych meczach:
NY Rangers - NJ Devils 2:3; Pittsburgh - Florida 4:3; Tampa Bay - St. Louis 2:1; Winnipeg - Carolina 2:1; Dallas - Colorado 3:1; Arizona - Boston 2:6; Edmonton - Ottawa 1:6; Vancouver - Calgary 2:5;LA - Buffalo 4:2; San Jose - NY Islanders 1:3