wtorek, 10 października 2017

NHL: DZIEŃ #6

W czterech meczach rozegranych ostatniej nocy padło 21 goli co daje średnio 5.25 gola na mecz. Warto również dodać, że połowa tych spotkań zakończyła się remisem. Pierwszy padł w Toronto gdzie w meczu z Chicago po 60 minutach gry było 3:3 i gospodarze potrzebowali dogrywki, żeby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Analogiczna sytuacja miała miejsce w meczu Tampa Bay z Washingtonem. Tam też po upływie regulaminowego czasu gry był remis 3:3 i tak samo jak w Toronto w dogrywce górą byli gospodarze. W pozostałych dwóch meczach triumfowali goście. Winnipeg Jets zdemolowali rywala w Edmonton 5:2, natomiast z Anaheim z tarczą wyjechali gracze Calgary, którzy wygrali mecz 2:0.
Na jutro zaplanowano siedem spotkań, wśród których zagrają Vancouver z Ottawą, czy Vegas z Arizoną. Na pewno będzie ciekawie...