środa, 4 listopada 2015

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI II LIGI FRANCUSKIEJ!!!

13 kolejka również nie obfitowała w bramki, chociaż trzeba przyznać, że 22 trafienia w dziesięciu spotkaniach to jak na standardy tej ligi to prawie grad. Również należ wspomnieć, że tylko dwa mecze zakończyły się remisem i co ciekawe, w żadnym z nich nie uczestniczyła drużyna FC PARIS. Piątkowy wyjazdowy mecz paryżan zakończył się, niestety dla nich, porażką w Metz 1:2. Na własnym boisku przegrała drużyna Tours. Goście z Le Havre trafili już w pierwszej minucie meczu i wynik 0:1 na tablicy świetlnej nie zmienił się już do końca meczu.
Liderem tabeli pozostaje Dijon. Napędzili jednak strachu kibicom po tym jak ich ulubieńcy przegrywali do przerwy z Brest 0:1. Na drugą połowę gospodarze wyszli bardziej skoncentrowani i udowodnili, że pierwsza połowa to tylko błąd w druku. Strzelając trzy gole pokazali, że liderem są nie przez przypadek i wygrali spotkanie 3:1.
Następna kolejka już w piątek, a podsumowanie za tydzień. Zapraszam!

Creteil - Nimes 1:2; Metz - Fc Paris 2:1; Niort - Ac Ajaccio 3:1; Red Star - Clermont 2:1; Sochaux - Evian TG 1:0; Tours - Le Havre 0:1; Valenciennes - Laval 0:0; Bourg - Auxerre 1:1; Dijon - Brest 3:1; Lens - Nancy 1:0