piątek, 11 sierpnia 2017

Valenciennes wieczorem, czyli weekend czas zacząć!!!

Po kilku dniach przerwy wracamy do gry. Dzisiaj o godzinie 20:00 swój mecz w ramach trzeciej kolejki drugiej ligi francuskiej rozegra drużyna Valenciennes. Po dwóch kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania mają na koncie zwycięstwo i remis, czyli niemal identycznie jak ich dzisiejszy rywal zespół Clermont. Niemal, ponieważ goście w dwóch meczach strzelili dwa, ale nie stracili żadnego, a bilans Valenciennes to 2:1. W trzynastu dotąd rozegranych meczach między tymi drużyami był tylko jeden remis w pozostałych meczach Valenciennes i Clermont wygrywali po 6 razy. Ostatni mecz przeciwko sobie rozegrali 19.05 w Clermont w ramach 38 kolejki, w którym gospodarze wygrali 1:0 po golu Juliana Laporte'a w 85 minucie.