niedziela, 6 sierpnia 2017

Czarny weekend!!!

To co wydarzyło się w ten weekend nie jest niczym dziwnym. Przynajmniej dla mnie. Takie sytuacje zdarzały mi się już i wiem, że zdarzać się będą. Czarny weekend! Duży minus! A zacznijmy od początku:
W piątek, żadna z czterech proponowanych drużyn nie zremisowała swojego meczu. Najbliżej była drużyna Lens, która prowadziła na własnym boisku od 6 minuty 1:0. Nimes do wyrównania doprowadzili w 87 minucie, jednak jak się później okazało to nie było ich ostatnie słowo. Zwycięskiego gola goście strzelili w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Valenciennes wgrało na wyjeździe z Chateauroux  1:0 po golu Mothiba w 48 minucie. Lavall również 1:0 i również na boisku rywala pokonało Concarneau, a Fc Paris wygrało 2:1 w Bourg. Także we Francji, jak widać, górą byli goście...
W nocy z piątku na sobotę, swój mecz wygrała drużyna Oeste, pokonując na wyjeździe 2:0 drużynę Goias, po południu natomiast Pogoń Szczecin została rozbita w Lubinie 0:3 przez Zagłębie.
Niedziela zaczęła się od zwycięstwa San Jose 2:1 z Columbus Crew i jest to ich siódmy mecz bez remisu, a w chwili kiedy piszę te słowa Dijon przegrywa 0:3 na wyjeździe z Marsylią...
Następne mecze dopiero w piątek, a więc czeka nas kolejny emocjonujący weekend....