środa, 23 września 2015

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI II LIGI FRANCUSKIEJ!!!

Tym razem kolejka nie obfitowała w remisy. W dziesięciu spotkaniach padło ich zaledwie trzy. Lepiej było z golami. W przeciwieństwie do ostatniej kolejki piłkarze trafiali do siatki 20 razy, co łatwo można wyliczyć średnią 2 bramki na mecz.
Ósma kolejka rozpoczęła się w poniedziałek meczem Valenciennes - Lens. Goście wygrali 1-0, a jedynego gola strzelił Chavarria w 23 minucie. Następnego dnia rozegrano pozostałe mecze kolejki. Mój mistrz remisów znów nie zawiódł. Drużyna FC PARIS prowadziła do przerwy 1-0, ale nie zdołała utrzymać tego wyniku do końca meczu wyjazdowego z Nimes. Remis 1:1 to siódmy w tym sezonie, a piąty z rzędu paryżan. Pozostali moi faworyci przegrali swoje mecze. Piłkarze TOURS nie daii rady Creteil i ulegli 1:2, a SOCHAUX przegrało z  Dijon 0:1. Z bukmacherskiego punktu widzenia to kiszka, ale podwojona stawka na kolejne mecze podwyższa adrenalinę i ewentualną wygraną. Następna, dziewiąta kolejka już w piątek, a na podsumowanie zapraszam we wtorek...

Pozostałe wyniki:
Brest - Niort 1:1; Clermont - AC Ajaccio 2:1; Evian TG - Red Star 0:1; Laval - Bourg 1:3; Le Havre - Metz 1:1; Nancy - Auxerre 0:1