piątek, 8 września 2017

KHL na 100%!!!

UDAŁO SIĘ!!! Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym trafiliśmy wszystkie proponowane typy w KHL. Stresu było jednak co nie miara...
W meczu Yugra z Bars Kazań proponowany był typ -6.5 gola w całym meczu. Nerwówka zaczęła się już pod koniec drugiej tercji, kiedy to na tablicy wyników wyświetlał się wynik 2:4 dla gości. Wtedy pozostało już tylko trzymać kciuki, żeby w trzeciej tercji nie padły żadne gole. Niemożliwe? A jednak nie padły!
Drugim meczem pełnym emocji dla typujących były derby Moskwy, CSKA z Dynamo. Proponowany typ to +3.5 gola w meczu. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Druga tercja dokładnie odwrotnie: 0:1 dla gości. Pozostało zatem liczyć, że w trzeciej padną jeszcze przynajmniej dwa gole. Padły!!! Pierwszy w 8 minucie na 2:1 dla CSKA, a drugi również dla gospodarzy na minutę i 17 sekund przed końcową syreną...
Na koniec horror na Słowacji, gdzie Slovan podejmował Niznekamsk. Proponowany typ na ten mecz to -6.5 gola w meczu. O dziwo w pierwszej tercji padły już trzy gole i to goście wygrali tę część 2:1. Drugą część również wygrali przyjezdni tylko nieco skromniej, bo 1:0. W trzeciej tercji mogły paść maksymalnie 2 gole. Kontaktową bramkę Słowacy strzelili w 5 minucie. Dziesięć minut później był już remis i zaczęło się najdłuższe 5 minut w moim życiu. To był ostatni mecz i chciałem ustrzelić pełną pulę. I udało się!!!
Na dzisiaj to by było tyle. Od jutra, a w zasadzie od...., już możecie mnie czytać również na www.letsbettogether.interiowo.plgdzie właśnie pojawił się wpis dotyczący jutrzejszego meczu KHL pomiędzy drużynami Kunlun i Jokerit.