sobota, 23 lutego 2013

Nashville vs. Vancouver - mecz roztrzygnięty

Dzisiaj w nocy odbyły się trzy mecze w amerykańskiej lidze hokeja NHL. Pingwiny z Pittsburgh pokonały Florydę  Panthers 3-1, Chicago wygrało 2-1 z San Jose, a w najbardziej interesującym meczu Predatorzy z Nashville grali z Vancouver. Wczoraj pisałem, że są to drużyny, które najczęściej remisują, tym bardziej mecz zapowiadał się ciekawie. Jednak dzisiejszej nocy polskiego czasu wyłoniono zwycięzcę w regulaminowym czasie gry. Wynik niecodzienny, jak na hokej, 1-0 dla Vancouver został ustalony dopiero w 9 minucie i 14 sekundzie trzeciej tercji.
     Dzisiaj wieczorem cztery kolejne mecze: o 18.00: Washington - New Jersey; 19.00: Philadelphia - Winnipeg; 21.30: Edmonton - Phoenix; 22.00: Los Angeles - Colorado;